COMPLEXBUD - WERNER

ul.Zemborzycka 53
20-445 LUBLIN

+48 724 504 504, +48 724 704 704, 724 804 804
info@complexbud.eu

Nowości

WERNER

werner    Werner Janikowo Sp. z o.o. jest polskim producentem modyfikowanych i oksydowanych pap zgrzewalnych. Zakład produkcyjny mieści się w Kęszycy Leśnej koło Międzyrzecza w województwie lubuskim.

Przedsiębiorstwo WERNER JANIKOWO Sp. z o.o. jest obecne na polskim rynku od 2003 roku, a od 2006 także na rynkach europejskich.

Odpowiedzialny Biznes (CSR*) to wdrożona przez nas strategia uwzględniająca społeczne, etyczne i ekologiczne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej. CSR to dla nas nieodłączny element nowoczesnego zarządzania i długoterminowa inwestycja w budowanie relacji z klientami i z całym otoczeniem, w którym funkcjonujemy. Podejmując decyzje biznesowe mamy na uwadze, oprócz wyników ekonomicznych, także dobro pracowników przedsiębiorstwa, lokalną społeczność i uwarunkowania środowiskowe. Dążymy do stanu równowagi pomiędzy dochodowością przedsiębiorstwa a interesem społecznym.

Misją Werner Janikowo jest kierowanie się zawsze dobrem klienta i przestrzeganie zasad etyki biznesowej.

Kierowanie się zawsze dobrem klienta przejawia się dbałością o perfekcjonizm w każdym naszym działaniu: zaczynając od kampanii marketingowych, poprzez profesjonalizm przedstawicieli handlowych, rzetelność pracowników biura obsługi klienta, fachowość pracowników produkcyjnych, skrupulatność pracowników laboratorium, skuteczną obsługę posprzedażową, na wyjątkowym programie lojalnościowym dla naszych klientów kończąc.

 PRODUKTY 

 

WSPARCIE TECHNICZNE