COMPLEXBUD - CJ BLOK

ul.Zemborzycka 53
20-445 LUBLIN

+48 724 504 504, +48 724 704 704, 724 804 804
info@complexbud.eu

Nowości

CJ BLOK

cj blok Fabryka Elementów Budowlanych CJ Blok Sp. z o.o. powstała 24 stycznia 2002 roku.   Siedziba spółki i zakład produkcyjny usytuowane są w Rudnej Małej koło Rzeszowa na działce o powierzchni 5,5 ha.

Podstawowym profilem działalności spółki jest produkcja wyrobów betonowych i betonowo-keramzytowych. Przedsiębiorstwo wytwarza i sprzedaje pustaki konstrukcyjne, elewacyjne, kostkę brukową, elementy drogowe, pustaki keramzytowe i systemy kominowe. Wyroby produkowane w Fabryce Elementów Budowlanych CJ Blok? sprzedawane są w pełnej gamie kolorów oraz różnych rozmiarach. Gwarancją jakości produktów CJ Blok? jest przyznany w 2007 roku certyfikat ISO 9001.

Początkowo spółka specjalizowała się w produkcji galanterii betonowej oraz pustaków konstrukcyjnych i elewacyjnych. Jednak w 2004 roku grupa klientów docelowych firmy wzrosła, ponieważ w ofercie CJ Blok? pojawiły się nowe pozycje, takie, jak bloczki betonowe, pustaki oporowe czy cegły elewacyjne. Efektem intensywnych działań w zakresie rozszerzenia asortymentu było wprowadzenie na polski rynek kompletnego systemu kominowego CJ Blok? innowacyjnych wyrobów keramzytobetonowych lekkich oraz produktów szlifowanych ściennych.

Produkcja galanterii betonowej i wyrobów budowlanych odbywa się na dwóch liniach technologicznych. Park maszynowy Columbia wraz z urządzeniami towarzyszącymi został sprowadzony z USA i zamontowany w Polsce w 2002 roku. Druga linia technologiczna Rekers z nowym węzłem betoniarskim została zainstalowana w 2007 roku i jest wykorzystywana do produkcji galanterii betonowej oraz elementów drogowych.

Od 2004 roku firma CJ Blok? prowadzi intensywne działania w zakresie badań i rozwoju produkcji. Dzięki współpracy z Centrum Technologicznym przy Politechnice Rzeszowskiej i czeskimi przedsiębiorstwami Pavus a.s. wyroby CJ Blok? uzyskały atesty oraz certyfikaty potwierdzające zgodność parametrów technicznych produktów z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Dążenie do wypracowania określonych standardów produkcji i zapewnienia jak najwyższej jakości wyrobów, skłoniło zarząd do podjęcia decyzji o przeprowadzeniu certyfikacji Zakładowej Kontroli Produkcji i wdrożeniu Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001 w 2007 roku.

PRODUKTY

Do pobrania