COMPLEXBUD - STYROPIANEX

ul.Zemborzycka 53
20-445 LUBLIN

+48 724 504 504, +48 724 704 704, 724 804 804
info@complexbud.eu

Nowości

STYROPIANEX

 

 tyropianex   Firma STYROPIANEX Produkcja i Sprzedaż Styropianu istnieje nieprzerwanie od 17 lat i stale umacnia swoją pozycję na rynku materiałów termoizolacyjnych dla budownictwa.

Produkowane przez nas płyty styropianowe posiadają dopuszczenie do stosowania w budownictwie, potwierdzone przez wewnętrzne badania i świadectwa Instytutu Techniki Budowlanej, mogą być sprzedawane w Polsce i na terenie Unii Europejskiej. Ścisłe przestrzeganie norm polskich i europejskich w zakresie produkcji styropianu powoduje stałe poszerzanie kręgu zadowolonych odbiorców i klientów.
Mamy przyjemność poinformować Państwa o kolejnym kroku umożliwiającym zwiększenie możliwości produkcyjnych firmy.
Inwestycja w nowy park maszynowy to korzyści wynikające z zastosowania nowoczesnej technologii i przede wszystkim WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKOWANYCH PŁYT STYROPIANOWYCH. Stabilność produkcji pozwoli na zaspokojenie gustów najbardziej wymagających klientów i SZYBKĄ REALIZACJĘ ZAMÓWIEŃ.
W związku z tym faktem zapraszamy Państwa do współpracy, mamy nadzieje,że wysoka jakość oferowanych produktów, elastyczna polityka cenowa, fachowa i miła obsługa spełni Państwa oczekiwania.

 PRODUKTY

Deklaracje zgodności: