COMPLEXBUD - KNAUF

ul.Zemborzycka 53
20-445 LUBLIN

+48 724 504 504, +48 724 704 704, 724 804 804
info@complexbud.eu

Nowości

KNAUF

knaufGrupa Knauf to jeden z wiodących producentów nowoczesnych materiałów budowlanych na świecie z centralą w Iphofen w Niemczech.

Nasz asortyment obejmuje systemy tynkarskie, systemy suchej zabudowy, systemy podłogowe, systemy ociepleń, chemię budowlaną oraz maszyny i narzędzia budowlane. Historia Knauf sięga 1932 roku, kiedy dwaj bracia Alfons i Karl Knauf założyli rodzinną firmę, która miała prowadzić wydobycie gipsu. Dzięki swojej odwadze, determinacji i umiejętnościom biznesowym zaledwie rok później otworzyli pierwszą własną fabrykę gipsu, dając podstawy temu, co dziś nazywamy Grupą Knauf. 

Produkty marki Knauf są dostępne w sprzedaży w Polsce od 25 lat. W tym czasie zbudowaliśmy silną pozycję lidera na rynku materiałów budowlanych. Marka Knauf należy do najlepiej rozpoznawalnych w swojej kategorii i jest postrzegana jako marka Premium, za którą zawsze stoi wysoka jakość.
Nasza oferta w Polsce obejmuje systemy suchej zabudowy na bazie płyt gipsowych, gipsowo-włóknowych i cementowych, tynki gipsowe i cementowo-wapienne, masy szpachlowe, gładzie polimerowe, wylewki, produkty chemii budowlanej, w tym kleje, fugi i silikony, a także systemy ociepleń z tynkami elewacyjnymi i farbami.
Dystrybucją wyrobów firmy KNAUF w Polsce zajmuje się KNAUF Sp. z o.o., która posiada na terenie kraju sieć liczącą ponad 300 dystrybutorów.
FABRYKI KNAUF W POLSCE
W Polsce prowadzimy produkcję w 5 fabrykach:
od 1996 roku w fabryce płyt gipsowo-kartonowych w Rogowcu, k. Bełchatowa
od 1998 roku w fabryce tynków i mas szpachlowych w Jaworznie
od 1998 roku w fabryce płyt gipsowo-kartonowych w Brzeziu, k. Opola
od 2000 roku w fabryce chemii budowlanej w Rogowcu, k. Bełchatowa
od 2012 roku w fabryce tynków gipsowych w Rogowcu k. Bełchatowa

 PRODUKTY 

Do pobrania